Wynajem Podestów Scenicznych Kraków
Proponujemy wynajem podestów scenicznych. Kraków jest siedzibą naszej firmy, ale działamy w całej Polsce.


Każdy element podestu scenicznego jest jednym z wielu częśc i do tworzenia różnej wielkośi i wysokości scen, wybiegów na pokazy mody, podiów na konferencje oraz widowni. Jego jakość potwierdza certyfikat TÜV.


Podesty występują w dwóch standardowych rozmiarach: 2,0x1,0m oraz 1,0x1,0m. Podesty skonstrułowane są na bazie lekkiego, specjalnie zaprojektowanego profilu aluminiowego, dzięki czemu, możemy ze sobą stworzyć podest różnej wielkości oraz wysokości (nawet do 1,8m). Dzięki róznym akcesoriom Do blatu można przymocować takie rzeczy jak:

                                                         

- kostki samopoziomujące
- uchwyty barierek
- uchwyty schodów
- kostki montażowe, na których możemy zawiesić kotary maskujące lub banery reklamowe.

Profil podestu scenicznego stworzony jest ze sklejki wodoodpornej ze specjalna warstwą anty-poślizgową, w kolorze ciemno - brązowym lub czarnym

Podesty mogą być ustawione różnej wysokości
od 60 cm do 100 cm
od 120 cm, do 180 cm

          


Zastosowanie podstawy nóg (stopy z tworzywa gumowego) umożliwia statyczne umiejscowienie podestu. Dzięki uniwersalnej konstrukcij podest sceniczny, jest przystosowany do montażu na zewnątrz przy różnego rodzaju terenie jak i do wewnątrz budynków, hal widowiskowych, teatrów itp. Waga jednego blatu podestu 2mx1m to tylko 29 kg. Dwie przymocowane belki oraz specjalnie skonstrułowany profilu zapewnia pełną stabilność.